• Rada Pedagogiczna V LO –
        dyżur dla rodziców i uczniów, 2022/2023
            Nazwisko i Imię TERMIN
        1   Adamska Anna  czwartek, 10.00-10.45
        2   Bajer Katarzyna  piątek, 11.00-11.45
        3   Bałucka-Grimaldi Aleksandra  piątek, 15.00-15.45
        4   Bednarek Zdzisław  poniedziałek, 9.45-10.10
        5   Berkowicz-Małek Małgorzata  wtorek, 14.00-14.30
        6   Bernacik Jacek  poniedziałek.12.00-12.30
        7   Bocian Katarzyna  czwartek, 13.00-13.45
        8   Borcz Agnieszka  czwartek, 11.00-11.45
        9   Boroń Piotr  poniedziałek, 12.00-12.45
        10   Chodacka Beata  wtorek, 12.00-12.45
        11   Ciepielowska-Błasiak Joanna  piątek, 13.00-13.45
        12   Czyrnecka Urszula  wtorek, 16.00-16.45
        13   Drabczyk Dawid  środa, 11.00-11.45
        14   Dudek Ewa  piątek, 11.00-11.45
        15   Dymel Jacek  Poniedziałek, 13.00-13.45
        16   Faryna Agnieszka  poniedziałek, 10.00-10.45
        17   Garlicki Stanisław  środa, 11.00-11.45
        18   Gełdon Tomasz  poniedziałek, 12.00-12.45
        19   Gorczyca Anna  czwartek, 11.00-11.45
        20   Gunia Beata  czwartek, 11.00-11.45
        21   Jachowicz Mariola  poniedziałek, 10.00-10.45
        22   Jankowska-Rabiega Iwona  poniedziałek, 12.45-13.30
        23   Jantos Edyta  poniedziałek, 10.00-10.45
        24   Kabłak-Ziembicka Monika  piątek, 14.00-14.45
        25   Kandyba Elżbieta  poniedziałek, 9.00-9.45
        26   Kapłon Anetta  wtorek, 11.00-11.45
        27   Kaszuba Wioletta  poniedziałek, 12.45-13.30
        28   Kielar Tomasz  środa, 12.00-12.45
        29   Kmiecik Piotr  poniedziałek, 10.00-10.45
        30   Kobylec Rafał  środa, 9.00-9.45
        31   Kołdras Michał  środa, 10.00-10.45
        32   Kopiec Ewa  piątek, 12.00-12.45
        33   Kosiński Janusz  wtorek, 10.00-10.45
        34   Koszałka Paweł  Wtorek, 12.00.12.45
        35   Kraszewski Bogusław  poniedziałek, 11.00-11.45
        36   Kręgiel Jakub  wtorek, 11.00-11.45
        37   Kroczek Katarzyna  wtorek, 8.00-8.45, co drugi tydzień
        38   Król Iwona  czwartek, 13.00-13.45
        39   Kurzawińska-Małecka Marzena  środa, 10.00-10.45
        40   Kwiatek Agata piątek, 12.00-13.00,
        drugi i czwarty tydzień miesiąca
        41   Lichocka Mariola  wtorek, 11.00-11.20
        42   Mazuga-Millan Magdalena  wtorek, 12.00-12.45
        43   Micygała Wojciech  poniedziałek, 11.00-11.30
        44   Miko Katarzyna  poniedziałek, 10.45-11.00
        45   Niedźwiedź Michał  czwartek, 11.00-11.45
        46   Niemczyk Maciej  Czwartek, 11.00-11.45
        47   Olszewska-Rabiega Agnieszka  poniedziałek, 9.00-9.45
        48   Oniszczuk Lidia  piątek, 11.00-11.45
        49   Opozda-Zuchmańska Elżbieta  czwartek, 13.00-13.45
        50   Ostrowska-Paton Anna  poniedziałek, 12.45-13.20
        51   Osuch Edyta  piątek, 7.10-7.55
        52   Pabian Paweł  piątek, 14.00-14.45
        53   Pach Anna  poniedziałek, 13.00-13.45
        54   Palonek Monika  czwartek, 11.00-11.45
        55   Pawlak Bartłomiej  środa, 11.00-11.45
        56   Piekarska Elżbieta  wtorek, 11.00-11.45
        57   Płaneta Magdalena  wtorek, 12.45-13.15
        58   Przybylski Wojciech  środa, 10.00-10.45
        59   Rojewska Halina  środa, 15.00 – 15.30
        60   Rudka Ilona  wtorek, 13.45-14.00
        61   Skoczylas Jacek  środy, 14.45-15.30
        62   Słowiak Paweł  wtorek, 10.00-10.30
        63   Słowikowska-Bogacka Anna  czwartek, 11.45-12.30
        64   Sowińska Agnieszka  poniedziałek, 9.00-9.45
        65   Stańczyk Maria  Czwartek, 9.00-9.45
        66   Stokłosa-Wojtaś Agata  wtorek, 10.00-10.45
        67   Stolarski Krzysztof  wtorek, 8.00-8.45
        68   Studnicki Jacek  wtorek, 10.15-.11.00
        69   Stypuła Tomasz  wtorek, 12.00-12.45
        70   Szklarski Aleksander  poniedziałek, 14.00-14.45
        71   Winiarska Sylwia  czwartek, 9.00-9.30
        72   Wojtasiewicz Agnieszka  poniedziałek, 12.45-13.00
        73   Zając Tomasz  poniedziałek, 13.00-13.45
        74   Zborczyńska-Płodzień Maria wtorek, 9.00-9.45